Bake Affair Kuglice za dojilje s borovnicama, 186 g
Mali energetski paketići za zahtjevnu svakodnevicu s bebom
€ 6,89
(€ 37,04 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s B-vitaminima
- za ponijeti i za međuobrok
- vegansko i bez šećera
-
Bez šećera -
Vegansko
Opis
Uz ovu vegansku mješavinu bez šećera začas ćete napraviti male energetske paketiće za vašu svakodnevicu s bebom. U njoj se također nalazi kompleks B-vitamina. Dodatan plus: kuglice su gotove u tren oka te su savršene za ponijeti ili kao mali međuobrok.
Priprema:
- Stavite smjesu u posudu.
- Prelijte s 95 ml kipuće vode, kratko promiješajte i ostavite da bubri 5 minuta.
- Od mase oblikujte kuglice veličine 2 cm i uživajte.
Savjet: vratite energetske kuglice u posudu i čuvajte ih u hladnjaku do 3 dana.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1119 |
|---|---|
| Sadržaj: | 186 g |
| EAN: | 9120101516987 |
| Br. proizvođača: | 1119 |
| Marke: | Bake Affair |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez šećera |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez šećera, Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1411 / 337 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,4 g |
| Ugljikohidrati | 67 g |
| od toga Šećer | 39 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 10,2 g |
| | 6,9 g |
| Sol | 0 g |
- Mješavina za pečenje
Sastav
| Sastav | po 100 g[1] |
|---|---|
| Vitamin B3 (Niacin) | 15,3 mg |
| Vitamin B5 (Pantothensäure) | 5,9 mg |
| Vitamin B2 (Riboflavin) | 1,2 mg |
| Vitamin B1 (Thiamin) | 0,9 mg |
| Vitamin B6 (Pyridoxin) | 0,8 mg |
| Vitamin B9 (Folsäure) | 185,1 µg |
| Vitamin B7 (Biotin) | 53,2 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1,9 µg |
- Mješavina za pečenje
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|