Bake Affair Energetske kuglice s kokosom, 202 g
Idealan međuobrok za sportaše i aktivne osobe
€ 6,89
(€ 34,11 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez šećera i vegansko
- s B-vitaminima
- bogato proteinima
-
Bez šećera -
Vegansko
Opis
Sportaši i aktivne osobe bit će optimalno maženi kokosovim energetskim kuglicama. Optimalne su kao međuobrok te nude izvor proteina, kao i kompleks vitamina B.
Priprema:
- Stavite smjesu u posudu.
- Prelijte s 95 ml kipuće vode, kratko promiješajte i ostavite da bubri 5 minuta.
- Od mase oblikujte kuglice veličine 2 cm i uživajte.
Savjet: vratite energetske kuglice u posudu i čuvajte ih u hladnjaku do 3 dana.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1100 |
|---|---|
| Sadržaj: | 202 g |
| EAN: | 9120101516611 |
| Br. proizvođača: | 1100 |
| Marke: | Bake Affair |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez šećera |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez šećera, Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1503 / 359 kj / kcal |
| Masti | 7,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,8 g |
| Ugljikohidrati | 59 g |
| od toga Šećer | 34 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,8 g |
| | 11 g |
| Sol | 0,12 g |
- Mješavina za pečenje
Sastav
| Sastav | po 100 g[1] |
|---|---|
| Vitamin B3 (Niacin) | 14,1 mg |
| Vitamin B5 (Pantothensäure) | 5,4 mg |
| Vitamin B2 (Riboflavin) | 1,1 mg |
| Vitamin B1 (Thiamin) | 0,8 mg |
| Vitamin B6 (Pyridoxin) | 0,7 mg |
| Vitamin B9 (Folsäure) | 170,4 µg |
| Vitamin B7 (Biotin) | 49 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1,8 µg |
- Mješavina za pečenje
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|