Bake Affair Čajni medvjedići "Lebe, Träume & Strahle", 10 g
Voćni čaj s okusom jogurta i borovnice
€ 2,89
(€ 289,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kao topli napitak ili za grickanje
- natpis "hab dich lieb!" (volim te)
- za mlade i stare
Opis
Ovi posebni čajni medvjedići brenda Bake Affair svojim okusom jogurta i borovnice oduševit će i mlade i stare. Čajni medvjedići "Lebe, Träume & Strahle" (Živi, sanjaj i blistaj) savršeni su kao poklon dragim osobama. Pakiranje dodatno nosi natpis "hab dich lieb" (volim te).
Priprema:
Otapajte 1 - 2 čajna medvjedića u 250 ml vruće vode. Gotov je topli napitak. Čajni medvjedići ljeti se također mogu pripremiti kao osvježavajući ledeni čaj.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1281 |
|---|---|
| Sadržaj: | 10 g |
| EAN: | 9120101518448 |
| Br. proizvođača: | 1281 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zucker, Glukosesirup, Gelatine, Wasser, sredstvo za zakiseljavanje (limunska kiselina, arome, Bijeli čaj, färbende Pflanzenextrakte (Rettich, Süßkartoffel, Kirsche, jabuka)), Überzugsmittel (karnauba vosak, Bojilo (E133))
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1486 / 355 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,3 g |
| Ugljikohidrati | 82 g |
| od toga Šećer | 72 g |
| | 4,8 g |
| Sol | 0,09 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|