Atombody Rižin puding, 500 g, Chocotella (500 g)
Žlica za žlicom čiste kremastosti!
€ 8,63 € 9,09 -5%
(€ 17,26 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- gotovo za samo 2 minute
- 100 % prirodno rižino brašno
- vegansko i bez dodanog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Zamislite da uživate u predivno kremastom pudingu od riže koji vas okusom odmah podsjeća na ugodne trenutke iz djetinjstva. Uz CremRiso upravo taj osjećaj donosite u svoju zdjelicu – i to u rekordnom roku. Budući da se baza sastoji od 100 % prirodnog rižinog brašna, doživjet ćete posebno finu teksturu koja nimalo ne zaostaje za domaćim pudingom.
Možete birati između različitih okusa koji u potpunosti dolaze bez dodanog šećera. Budući da je proizvod također veganski i bez laktoze, savršeno se uklapa u vaš moderni stil života. Ne morate čak ni paliti štednjak jer priprema uspijeva potpuno bez kuhanja unutar samo dvije minute. Tako uvijek imate spreman ukusan obrok koji vas opskrbljuje složenim ugljikohidratima, dok je udio masti i šećera po porciji manji od jednog grama!
| Br. proiz. | PT-0001 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 3830088751061 |
| Br. proizvođača: | 0001 |
| Marke: | Atombody |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, C - Jaje, F - Soja, G - Mlijeko |
| Dobro za: | Mišići |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Sirovine
Rižino brašno, kakao u prahu, aroma, prirodna aroma, Sol, sladilo: sukraloza, zgušnjivač (celulozna guma)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1612 / 385 kj / kcal |
| Masti | 1,72 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,83 g |
| Ugljikohidrati | 75,97 g |
| od toga Šećer | 0,63 g |
| | 8,63 g |
| Sol | 0,36 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Proteini.si d.o.o., Ulica heroja Verdnika 22, 4270, Jesenice, Slovenija, info@proteini.si |
|---|