American Biologics Akacijeva vlakna s prahom baobaba, 450 g
Prirodno. Jednostavno. Svestrano.
€ 56,99
(€ 126,64 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % prirodno – bez aditiva
- s inavea™ Baobab Acacia sirovinom
- idealno za miješanje u mueslije i smoothije
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Otkrijte akacijeva vlakna s prahom baobaba – svoj prirodni izvor vlakana najviše kvalitete. Ova čisto biljna mješavina spaja prah akacijevih vlakana s pulpom afričkog drveta baobab. Zajedno čine inavea™ Baobab Acacia – pažljivo razvijenu markiranu sirovinu koja je 100 % prirodna i bez aditiva.
Sa samo 5 g dnevno ovu visokokvalitetnu mješavinu možete jednostavno integrirati u svakodnevicu – na primjer u smoothieju, jogurtu ili muesliju. Fini prah se dobro otapa i može se svestrano koristiti.
Akacijeva vlakna s bio prahom baobaba idealan su dodatak uravnoteženoj prehrani.
Preporuka za konzumaciju:
Umiješajte 1 dobro punu čajnu žličicu (oko 5 g) u čašu vode i brzo popijte.
| Br. proiz. | CV-30622AB |
|---|---|
| Sadržaj: | 450 g |
| EAN: | 4335854306227 |
| Br. proizvođača: | 30622AB |
| Marke: | American Biologics |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Akacija - vlakna u prahu, pulpa ploda baobaba
Sastav
| Sastav | pro Tagesdosis 1 Teelöffel (5 g) |
|---|---|
| Akacija - vlakna u prahu | 2,5 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Supplementa Corporation B.V., Papierbaan 50a, 9672, BH Winschoten, Nizozemska, info@supplementa.com |
|---|