Alnatura Bio kornišoni sa začinskim biljem, 330 g

Uzgojeni u Njemačkoj

€ 3,68 € 4,09 -10%

(€ 11,15 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 330 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • slatko-kiseli krastavčići
  • fino obogaćeni
  • kvaliteta Bioland
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio sjeckane rajčice sa začinskim biljem, 240 g

Alnatura Bio kornišoni sa začinskim biljem, 330 g € 3,68 (€ 11,15 / kg)
Alnatura Bio sjeckane rajčice sa začinskim biljem, 240 g € 1,43 (€ 5,96 / kg)
Ukupna cijena: € 5,11
Opis

Kornišoni su hrskavi mali krastavci koji odlično pristaju uz hladne plate ili salate. Ovi Alnaturini bio kornišoni uzgojeni su u Njemačkoj, ukiseljeni u slatko-kiselom naljevu te fino obogaćeni začinskim biljem i začinima.

Br. proiz. XPI-MM-131387
Sadržaj: 330 g
EAN: 4104420257641
Br. proizvođača: 131387
Marke: Alnatura
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Hrana
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: potrošiti brzo nakon otvaranja
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 121 / 29 kj / kcal
Masti 0,5 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,1 g
Ugljikohidrati 5,4 g
  od toga Šećer 4,8 g
Balastne tvari / Vlakna 0,9 g
Bjelančevine 1,3 g
Sol 1,4 g
Sirovine

krastavci[1], Vinski ocat[1], šećer od repe[1], morska sol, Kopar[1], Zrno gorušice[1], začini[1] (luk[1], Korijander[1], Komorač[1], Papar[1]), ekstrakti začina[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Alnatura Produktions- und Handels GmbH, Mahatma-Gandhi-Straße 7, 64295, Darmstadt, Njemačka, www.alnatura.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Alnatura Bio kornišoni sa začinskim biljem

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder