Vilgain Proteinska granola, Kakao i komadići mliječne čokolade (350 g)
Hrskav početak dana s dodatnom porcijom proteina i prirodnim sastojcima
€ 11,99
(€ 34,26 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- više od 20 % orašastih plodova i bezglutenska zob
- s kvalitetnim hrskavim komadićima mliječnih proteina
- veliki, ručno pečeni clusteri
Opis
Ova granola kombinira nježno pržene orašaste plodove s bezglutenskim zobenim pahuljicama iz Finske u visokokvalitetnu bazu bogatu vlaknima. Oplemenjena maslacem od orašastih plodova i BIO javorovim sirupom, mješavina se ručno miješa u malim serijama i peče vrućim zrakom. Tako nastaju posebno veliki, hrskavi clusteri. Sadržani hrskavi komadići mliječnih proteina osiguravaju značajan udio proteina i pružaju Vam kvalitetan aminokiselinski spektar za Vašu aktivnu svakodnevicu. Receptura se sastoji od 100 % prirodnih sastojaka i potpuno je bez umjetnih sladila, aroma ili konzervansa – za autentičan, čist okus u svakoj zdjelici, bez obzira na odabranu sortu.
| Br. proiz. | VIL-42631 |
|---|---|
| Sadržaj: | 350 g |
| EAN: | 8595717725565 |
| Br. proizvođača: | 42631 |
| Marke: | Vilgain |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2005 / 479 kj / kcal |
| Masti | 25 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 12 g |
| Ugljikohidrati | 40 g |
| od toga Šećer | 20 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 6,1 g |
| | 20 g |
| Sol | 0,07 g |
Sirovine
27 % Zobene pahuljice bez glutena, 19 % Namaz od badema, kokosov sirup[1], 13 % čips od mliječnih proteina (mliječni protein, krumpirov škrob), 7 % čokoladne kapljice (šećer, Kakao maslac, Punomasno mlijeko u prahu (Mlijeko), zrna kakaa, emulgator (lecitin iz repice), Bourbon vanilija), prženi indijski oraščići, 5 % Kakao pasta[1], unraffinierte Kakao maslac[1], vrhnje u prahu (Mlijeko), mljevene mahune vanilije
- Iz bioliškog uzgoja