TEEKANNE Čaj - 12 biljaka, 160 Čajnih vrećica
Kao šetnja kroz biljni vrt
€ 16,69
(€ 52,16 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % prirodno
- s matičnjakom i Rooibosom
- svježina iz limunske trave
Opis
Ova intenzivna mješavina bilja skriva 12 usklađenih biljaka u svakoj vrećici čaja. Matičnjak, rooibos i limunska trava dominiraju u ovoj recepturi. Uživajte u ugodnom biljnom okusu punog intenziteta.
| Br. proiz. | XPI-TK-76632 |
|---|---|
| Sadržaj: | 160 Čajnih vrećica |
| EAN: | 9001475766324 |
| Br. proizvođača: | 076632 |
| Marke: | TEEKANNE |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zitronengras, Melisse, Rooibos, Honeybush, paprena metvica, Ginger, Zitronenmyrte, Zitronenverbene, anis, Echte Kamille (Chamomilla recutita), Zelena metvica, Komorač
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|