TEEKANNE Bio harmonija - menta, kopriva i zeleni čaj, 18 vrećica čaja (28,80 g)
Uzbudljiva mješavina čaja
€ 4,19
(€ 145,49 / kg, uključ. 25% PDV
-
TEEKANNE
Bio čaj "Harmonie" - matičnjak, rooibos i honeybush
Predivan čaj za opuštanje nakon posla
€ 4,19(€ 116,39 / kg) -
TEEKANNE
Bio harmonija - menta, kopriva i zeleni čaj
Uzbudljiva mješavina čaja
€ 4,19(€ 145,49 / kg) -
TEEKANNE
Bio čaj "Harmonie" - anis, komorač i kamilica
Blago začinjeni čajni užitak
€ 4,19(€ 104,75 / kg) -
TEEKANNE
Bio čaj "Harmonie" - honeybush, metvica i neven
Posebna nota cimeta i limunskog citronovca
€ 4,19(€ 116,39 / kg) -
TEEKANNE
Bio čaj "Harmonie" - kadulja, eukaliptus i majčina dušica
Pažljivo obrađeno organsko bilje
€ 4,19(€ 104,75 / kg) -
TEEKANNE
Čaj "Harmonie" - limunska trava, jabuka i zeleni čaj
Aromatizirana biljna mješavina s vitaminima
€ 4,19(€ 130,94 / kg) -
TEEKANNE
Čaj "Harmonie" - kamilica s melatoninom
Za još jednu šalicu čaja prije spavanja
€ 3,89(€ 144,07 / kg)
Značajke i prednosti
- sadrži mate
- s acerolom i aronijom
- aromatična svježina
Opis
Uz razne vrste mente, zelenog čaja i listova mate, ova uzbudljiva mješavina bio biljnog čaja sadrži i acerolu, bobice aronije, limunsku travu i kurkumu.
| Br. proiz. | XPI-TK-76094 |
|---|---|
| Sadržaj: | 28,80 g |
| EAN: | 9001475060941 |
| Br. proizvođača: | 76094 |
| Marke: | TEEKANNE |
| čaj: | Vrećice čaja |
| Vrste proizvoda: | Čajevi |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
Zelena metvica, Korpiva, granulat soka acerole, paprena metvica, zeleni čaj, Lišće mete, limunska trava, bobice aronije, Kurkuma (Curcuma longa)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | <0,1 g |
| od toga Šećer | <0,1 g |
| | 0,1 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|