Sponser Sport Food Senior Protein, Orange-Yoghurt (455 g)
Proteinski dodatak visoke kvalitete
€ 43,49
(€ 95,58 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogat kolagenom i HMB-om
- bez glutena
- obogaćen vitaminom D
-
Bez glutena
Opis
Optimalno dizajnirani senior protein iz Sponser Sport Fooda je visokokvalitetni prah s leucinom, HMB-om i kolagenom koji je savršen za nadopunjavanje potreba za proteinima. Osim toga, shake ima kompletan spektar aminokiselina, te također vitamin D i vitamin B12. Proteinski prah je također bez glutena i s malo laktoze.
Primjena:
1 porcija dnevno, po mogućnosti unutar 90 minuta nakon treninga. Prikladan i kao proteinski dodatak kasno navečer ili ujutro.
Priprema:
Pomiješajte 1 obrok = 35 g praha + 250 ml vode u shakeru ili blenderu
| Br. proiz. | SE-07-715 |
|---|---|
| Sadržaj: | 455 g |
| EAN: | 7611174077151 |
| Br. proizvođača: | 07715 |
| Marke: | Sponser Sport Food |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga, Povremeno |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Za koga?: | Za starije osobe |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (35 g) |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1298 / 310 kj / kcal | 452 / 108 kj / kcal |
| Masti | 2,6 g | 0,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,3 g | 0,8 g |
| Ugljikohidrati | 5,1 g | 1,8 g |
| od toga Šećer | 0,6 g | 0,2 g |
| | 63 g | 22 g |
| Sol | 0,5 g | 0,18 g |
| Dietary Fibre | 6 g | 2,1 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| histidin | 1,5 g |
| L-izoleucin | 5,7 g |
| Leucin | 19,6 g |
| lizin | 7,7 g |
| Metionin - cistein | 3,1 g |
| Fenilalanin - tirozin | 4,9 g |
| treonin | 6,1 g |
| triptofan | 1,3 g |
| valin | 5,3 g |
| Alanin | 5,2 g |
| arginin | 2,8 g |
| Asparaginska kiselina | 9,2 g |
| glutaminska kiselina | 16,6 g |
| Glicin | 4,9 g |
| prolin | 6,3 g |
| Serin | 3,8 g |
| Sastav | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (1 Porcija)[1] |
|---|---|---|
| Kalcij | 1.000 mg | 350 mg |
| fosfor | 150 mg | 53 mg |
| Vitamin D | 30 µg | 10 µg |
| Vitamin B12 | 2,5 µg | 0,9 µg |
| ẞ-hydroxy-ẞ-methylbutyrate Calcium | 4,3 g | 1,5 g |
| Kreatin | 2,9 g | 1 g |
- 1 Portion = 35 g + 250 ml Wasser
Sirovine
52 % izolat proteina sirutke i hidrolizat proteina sirutke, 11,6 % Goveđi kolagenhidrolizat, 6,8 % L-leucin, kalcijev beta-hidroksi-beta-metilbutirat (HMB), fruktooligosaharidi, arome, kiselina: limunska kiselina, 3,4 % hidrolizat proteina fava graha (boba) (PeptiStrong®), kreatin monohidrat, Srednji lanac triglicerida iz kokosa, Paprika Extract Dye, Nutritional Yeast Containing Vitamin D., sladilo (Sucralose), sredstvo protiv pjenjenja (ulje repice, silicijev dioksid)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SPONSER EUROPE GmbH, Heuriedweg 30, 88131, Lindau, Njemačka, info@sponser-europe.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Sponser Sport Food Senior Protein
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.