Sonnentor Bio čaj "Kühle Kanne" Naranča i Bosiljak, 40 g

Ledeno osvježenje

€ 6,89

(€ 172,25 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 40 g

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • oplemenjeno eteričnim uljem
  • prikladno za hladnu pripremu
  • vegansko i vegetarijansko
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko

Često naručeno zajedno sa Sonnentor Bio "Preiselbeer Genuss", 18 vrećica čaja (50,40 g)

Sonnentor Bio čaj "Kühle Kanne" Naranča i Bosiljak, 40 g € 6,89 (€ 172,25 / kg)
Sonnentor Bio "Preiselbeer Genuss", 18 vrećica čaja (50,40 g) € 5,19 (€ 102,98 / kg)
Ukupna cijena: € 12,08
Opis

Pošalji svoje kuhalo za vodu na godišnji odmor, jer veseli duo od naranče i bosiljka može se preliti i hladnom vodom. Voćni mango osigurava još dodatno poseban nalet svježine. Sa svježim biljem možeš dodatno kreirati i individualni okusni doživljaj.

Br. proiz. XPI-ST-08005.8
Sadržaj: 40 g
EAN: 9004145080058
Br. proizvođača: 8005
Marke: Sonnentor
čaj: Vrećice čaja
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko
Vrste proizvoda: Čajevi
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom i suhom mjestu
Sirovine

mango[1], Banana[1], cvjetovi bazge[1], Cvjetovi hibiskusa[1], slatki list kupine[1], matičnjak[1], ehinacea[1], limunska trava[1], Basil[1], tulsi bosiljak[1], kore naranče[1], eterično ulje slatke naranče[1]

  1. Bio
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Sonnentor Bio čaj "Kühle Kanne" Naranča i Bosiljak