Schalk Mühle Bio austrijski kukuruz kokičar, 300 g
Za ukusne kokice
€ 5,09
(€ 16,97 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100 % iz Austrije
- jednostavna priprema
- ukusna grickalica
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Svježe, još tople kokice sasvim su poseban užitak koji jednostavno ne prija samo u kinu. Uz ovaj ekološki kukuruz kokičar u ovom ukusnom snacku možete u svako doba uživati i kod kuće i učiniti filmske večeri još ljepšima. Bilo posoljene ili pošećerene, kokice su uvijek zabavne.
Priprema:
Ulijte malo ulja u lonac i dodajte onoliko kukuruza kokičara da pokrije dno. Pokrijte lonac i sve to zagrijte. Kokice su gotove kada zrna prestanu pucati.
| Br. proiz. | XPI-SM-6632 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 9120062432005 |
| Br. proizvođača: | 6632 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na suhom |
Sirovine
100 % kukuruz kokičar[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1449 / 346 kj / kcal |
| Masti | 3,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 65 g |
| od toga Šećer | 1,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,7 g |
| | 8 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Schalk Mühle Bio austrijski kukuruz kokičar
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
4,5 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (50%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.