Schalk Mühle Bio proteinski miks u prahu s prahom matche i ječmene trave, 200 g
Sjajan užitak ne samo ujutro
€ 16,99
(€ 84,95 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- svjež, travnat okus
- s 51 % bjelančevina
- sjajna zamjena za kavu
-
Bez šećera -
Vegansko -
Bez laktoze
Opis
S više od 50 % proteina, potpuno bez dodanog šećera, ovaj miks nudi predivan izvor bjelančevina za vaše tijelo. Svjež, travnati okus savršeno se usklađuje u vašem Matcha Latte napitku i daje mu jedinstvenu notu.
Savjet: Matcha nudi predivnu alternativu kavi i oduševljava svojim oporim, intenzivno kremastim okusom koji, međutim, nije gorak kao kava.
| Br. proiz. | XPI-SM-9584 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 9120062434047 |
| Br. proizvođača: | 9584 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez šećera, Vegansko, Bez dodatka šećera |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Mišići |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1478 / 353 kj / kcal |
| Masti | 9,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,6 g |
| Ugljikohidrati | 6 g |
| od toga Šećer | 3,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 18 g |
| | 51 g |
| Sol | 0,53 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|