Schalk Mühle Bio austrijski Essential Amino proteinski miks, 250 g
Idealan shake za trening na veganskoj bazi
€ 16,99
(€ 67,96 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- od bučinih i suncokretovih sjemenki
- visok udio aminokiselina
- udio bjelančevina od 59 %
-
Bez šećera -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Kombinacija austrijskih bučinih i suncokretovih sjemenki opskrbljuje vaše tijelo sa svim esencijalnim aminokiselinama. Već 30 g dovoljno je da pokrijete 29 % svojih dnevnih potreba. Tome se pridružuje i izvanredan udio bjelančevina od gotovo 60 %. Bilo prije ili poslije intenzivnog treninga, kao brzopotezni shake za međuobrok ili kao obogaćivanje vaših jela – s ovim biljnim miksom s lakoćom ćete postići svoje dnevne potrebe za proteinima.
| Br. proiz. | XPI-SM-9585 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 9120062434061 |
| Br. proizvođača: | 9585 |
| Marke: | Schalk Mühle |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez šećera, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Mišići |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1570 / 375 kj / kcal |
| Masti | 10 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,5 g |
| Ugljikohidrati | 3,9 g |
| od toga Šećer | 1,9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 15 g |
| | 59 g |
| Sol | 0,36 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Schalk Mühle Gmbh & Co KG, Kalsdorf 18, 8262, Ilz, Austrija, www.schalk-muehle.at |
|---|