Sapore di Sole Spirulina u prahu iz Italije, 50 g
Idealno i za jogurte
€ 15,38 € 17,09 -10%
(€ 307,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visok udio proteina (64 %)
- nježna obrada
- obogaćuje svaki energetski smoothie
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Spirulina u prahu dolazi 100 % iz Italije. Zahvaljujući pažljivoj obradi, dragocjeni sastojci savršeno su očuvani. Njime možete na prirodan način obojiti razna jela, kao npr. kolače (cheesecake) ili kekse. Blag okus prikladan je i kao posip za vaše vegetarijanske burgere, salate i brownije.
| Br. proiz. | XPI-EF-653003 |
|---|---|
| Sadržaj: | 50 g |
| EAN: | 8052286870381 |
| Br. proizvođača: | 653003 |
| Marke: | Sapore di Sole |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Mikroalge |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Ostale vitalne tvari: | Alge |
| alge: | Spirulina |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1310 / 313 kj / kcal |
| Masti | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 12 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4 g |
| | 64 g |
| Sol | 2,6 g |
Sirovine
spirulina[1]
- Bio
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Effegi Srl, Via leopoldo di toscana 1/A, 1/B, 52048 , Alberoro, Italija, www.effegifood.com |
|---|