Rapunzel Bio alpski amarant muesli - čokolada, 375 g
Da buđenje bude slađe
€ 4,59
(€ 12,24 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- čokoladno i hrskavo
- zadovoljavajuće i dobrog okusa
- 100% bio i vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ekspandirani amarant iz austrijskog organskog uzgoja daje ovom müsliju nježnu aromu pečenja: zajedno s komadićima tamne čokolade, hrskavim orašastim plodovima i finom bourbon vanilijom, to je pravi doručak! Dodane su i zobene pahuljice koje vas dugo zasićuju i pripremaju za izazove dana. Veganski müsli najbolje je pomiješati s toplim ili hladnim mlijekom, jogurtom ili povrtnim napitkom po vašem izboru.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-255158 |
|---|---|
| Sadržaj: | 375 g |
| EAN: | 4006040004844 |
| Br. proizvođača: | 255158 |
| Marke: | Rapunzel |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
60 % Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], 21 % tamna čokolada s komadićima oraha[1] (12 % Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], šećer od repe[1], suncokretovo ulje[1], 1,5 % lješnjaci[1], hrskava riža[1] (Riža[1], ječmeni slad[1], morska sol), 1,3 % tamna čokolada[1] (Kakao pasta[1], rohrzucker[1], Kakao maslac[1]), Riža sirup[1], kakao u prahu[1], kokosovo brašno[1]), 13 % naribana tamna čokolada[1] (Kakao pasta[1], nerafinirani šećer od trske[1], rohrzucker[1], Kakao maslac[1], emulgator (suncokretov lecitin[1])), 4 % pucani amarant[1], Laneno sjeme[1], Bourbon vanilija[1]
- Iz organske poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1742 / 416 kj / kcal |
| Masti | 13,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5 g |
| Ugljikohidrati | 56,8 g |
| od toga Šećer | 8,7 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,7 g |
| | 11,3 g |
| Sol | 0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Njemačka, www.rapunzel.de |
|---|