Raab Vitalfood Brezin šećer, 300 g
Alternativa kućanskom šećeru
Značajke i prednosti
- stolni zaslađivač na bazi ksilitola
- oko 40 % manje kalorija
- idealno za kuhanje i pečenje
-
Vegansko -
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Brezin šećer, poznat i kao ksilitol, vaša je savršena alternativa uobičajenom kućanskom šećeru. Unatoč potpunoj snazi slatkosti, može se uštedjeti oko 40 % kalorija. Ovaj se šećer nekada proizvodio od vlakana kore breze. Međutim, u međuvremenu se dobiva od kukuruza bez GMO-a. Idealan je i za zaslađivanje vaših pića, za kuhanje i pečenje, s izuzetkom dizanog tijesta.
Preporuka za konzumaciju:
- Može se koristiti poput šećera.
- Djeca mlađa od 3 godine trebala bi uzimati brezin šećer samo nakon savjetovanja s liječnikom i to samo u malim količinama.
Napomene:
- Čuvati zaštićeno od svjetlosti i topline, na suhom mjestu i dobro zatvoreno.
- Visina punjenja tehnički je uvjetovana.
- Može imati laksativni učinak ako se konzumira u prekomjernim količinama (od 30 g ksilitola po porciji, odnosno 50 g dnevno).
| Br. proiz. | RV-3520 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4019839835208 |
| Br. proizvođača: | 3520 |
| Marke: | Raab Vitalfood |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Vegansko |
Sirovine
Ksilit
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1005 / 240 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 100 g |
| od toga Šećer | <0,5 g |
| | <0,5 g |
| Sol | <0,01 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Raab Vitalfood GmbH, Rudolf-Diesel-Straße 10, 85296, Rohrbach, Njemačka, info@raabvitalfood.de |
|---|
Prikladno uz to
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Raab Vitalfood Brezin šećer
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.