oatsome Crunchy Topping - Bio Schokus Pokus, 230 g
Zaslađuje Vam jutro
€ 11,39
(€ 49,52 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- čokoladna hrskava mješavina
- prirodan okus
- bez rafiniranog šećera
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Dodatna porcija čokoladne hrskavosti za Vaš doručak. Mješavina blago gorkastog čokoladnog čipsa, slatkastih indijskih oraščića i hrskavih komadića zobi oduševit će sve ljubitelje čokolade.
- Za ukrašavanje zobene kaše i oatsome smoothie zdjelica
- Odabrani organski sastojci
- Bez rafiniranog šećera
- Ostaje duže svježe u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
| Br. proiz. | XPI-OAT-10001750 |
|---|---|
| Sadržaj: | 230 g |
| EAN: | 4260686524108 |
| Br. proizvođača: | 10001750 |
| Marke: | oatsome |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1851 / 442 kj / kcal |
| Masti | 20 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 8 g |
| Ugljikohidrati | 47 g |
| od toga Šećer | 13 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 13 g |
| | 12 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Napomena - ostaci ljuske
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Oatsome GmbH, Hanauer Landstraße 175-179,, 60314, Frankfurt am Main, Njemačka, www.oatsome.de |
|---|