le melo SUGARFREE Tropical Punch, 146 g
Sportska hidratacija bez šećera, uz egzotičan i osvježavajući okus
€ 33,99
(€ 232,81 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bez šećera, samo 12 kcal
- s kreatinom i inulinom
- sadrži vitamine B6 i C
Opis
Varijanta SUGARFREE Tropical Punch kombinira egzotični okus marakuje i naranče s formulom Hydration Core. Bez šećera i s malo kalorija – svjestan izbor za vašu sportsku i prehrambenu rutinu.
Primjena:
- otopite 1 vrećicu u 500 ml vode
- pijte 30 minuta prije, tijekom ili nakon treninga
- Preporuka: 1 vrećica po satu sporta (ovisno o gubitku znoja)
1 pakiranje sadrži 20 vrećica.
| Br. proiz. | XDK-LEMELO-39017 |
|---|---|
| Sadržaj: | 146 g |
| EAN: | 4270002997684 |
| Br. proizvođača: | 39017 |
| Marke: | le melo |
| Oblik prezentacije: | Prašak, Štapići |
| Ciljevi treninga: | Izdržljivost |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Tijekom sporta, Nakon treninga |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (7,3 g)[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 50 / 12 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,3 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,6 g |
- odgovara 1 štapiću (sticku)
Sirovine
inulin iz korijena cikorije (Cichorium intybus), limunska kiselina (E330)[1], kreatin monohidrat, aroma (Orange-Passionsfrucht), natrijev klorid, kalcijeve soli ortofosforne kiseline, kalijev citrat, L-karnitin, dolomit (Calcium-Magnesium-Carbonat), kalcijev magnezijev karbonat, magnezijev citrat, kalijev klorid, magnezijev oksid, Sucralose[2], željezov glukonat, cinkov citrat, kalcijev D-pantotenat, kolekalciferol, piridoksin hidroklorid, krom pikolinat
- Zakiseljivač
- Sladilo