Govinda Paradiso konfekt, bio, 100 g
Karakteran okus
€ 4,59
(€ 45,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- konfekt od kokosa
- zaslađeno agavinim sirupom
- visokokvalitetni sastojci
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Čisti užitak....
- Kremasti okus kokosovog mlijeka i sočnih komadića kokosa – karakteran okus. Rafinirana varijacija, zaslađena samo agavinim sirupom. Ljubitelji kokosa ovdje će u potpunosti doći na svoje. Ovaj užitak svakako treba sami isprobati.
- Vrhovni prioritet pri sastavljanju ovih specijaliteta za Govindu je bila visoka kvaliteta sastojaka. Ručni rad i ljubav prema detaljima su u prvom planu.
- Zaslađeno samo suhim voćem ili agavinim sirupom.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H861 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4038507002841 |
| Br. proizvođača: | H861 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2495 / 596 kj / kcal |
| Masti | 56 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 53 g |
| Ugljikohidrati | 20 g |
| od toga Šećer | 19 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 11 g |
| | 5,6 g |
| Sol | 0,02 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Govinda Paradiso konfekt, bio
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
4,5 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (50%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.