Govinda Goodel "proklijala heljda", 250 g
Ukusna tjestenina od dragocjenih klica
€ 5,69
(€ 22,76 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- tjestenina u kvaliteti sirove hrane
- veganski proizvod i bez glutena
- nježno obrađeno
-
Vegansko -
Bez glutena
Opis
Rohkost tjestenina od klica je nešto sasvim posebno. Ovi veganski i bezglutenski rezanci sastoje se od proklijale heljde i stoga su posebno bogati nutrijentima.
Priprema:
- Unatoč kvaliteti sirove hrane (rohkost), Goodels bi se trebali kuhati prema uputama na pakiranju.
- Za savršenu konzistenciju važno je tjesteninu kratko isprati hladnom vodom nakon kuhanja.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H971 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4038507012062 |
| Br. proizvođača: | H971 |
| Marke: | Govinda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Tjestenina |
| Svojstva : | Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Tjestenine i pesto umaci |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1549 / 370 kj / kcal |
| Masti | 8,2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1 g |
| Ugljikohidrati | 48 g |
| od toga Šećer | 1,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 20 g |
| | 16 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|