Dymatize GLUTAMINE Micronized Unflavoured Powder, 400 g

Čisti L-glutamin u prahu za ambiciozne sportaše

€ 31,04 € 34,49 -10%

(€ 77,60 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 400 g

Na stanju od 28. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do petak, 30. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • 100 % čisti L-glutamin
  • neutralnog okusa i mikroniziran
  • veganski proizvod bez laktoze i glutena
  • Vegansko Vegansko
  • Vegetarijansko Vegetarijansko
  • Bez glutena Bez glutena
  • Bez laktoze Bez laktoze

Često naručeno zajedno sa Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder, 300 g

Dymatize GLUTAMINE Micronized Unflavoured Powder, 400 g € 31,04 (€ 77,60 / kg)
Dymatize CREATINE Monohydrate Neutral Powder, 300 g € 24,74 (€ 82,47 / kg)
Ukupna cijena: € 55,78
Opis

Osmišljeno za ambiciozne sportaše koji se bave treningom snage i druge aktivne sportaše: ovaj dodatak prehrani pruža 100 % čisti L-glutamin u prahu za rutinu nakon treninga.

  • Kvalitetna proteinogena aminokiselina
  • Neutralnog okusa i mikroniziran
  • Posebno prilagođen aktivnom načinu života

Preporuka za konzumaciju:
Konzumirajte 1 porciju dnevno nakon treninga. Pomiješajte 1 mjernu žlicu (4,5 g) s vodom ili sokom.


Aminokiseline su osnovni gradivni elementi proteina. L-glutamin jedna je od proteinogenih aminokiselina. U slobodnom se obliku prirodno nalazi u ljudskom mišićnom tkivu. Ovaj proizvod izričito je namijenjen sportašima s velikim opsegom treninga koji pri odabiru dodataka prehrani ciljano biraju čiste, izolirane sastojke.

Zahvaljujući posebnoj mikronizaciji, prah se izvrsno otapa u tekućinama. Receptura neutralnog okusa jednostavno se miješa s vodom ili omiljenim sokom. Proizvod je usmjeren na čist i jednostavan sastav: sadrži isključivo L-glutamin, prikladan je za vegansku prehranu te potpuno bez laktoze i glutena.


Br. proiz. PB-25160004
Sadržaj: 400 g
EAN: 4029679684171
Br. proizvođača: 25160004
Marke: Dymatize
Oblik prezentacije: Prašak
Ciljevi treninga: Izgradnja mišića
Vrijeme korištenja: Nakon treninga
Oblici prehrane: Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze
Alergeni: Bez glutena, Bez laktoze
Vrste proizvoda: Aminokiseline
Svojstva : Vegansko, Vegetarijansko
Aminokiseline: L-glutamin
Napomena o skladištenju: čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti
Može sadržavati tragove: C - Jaje, F - Soja, G - Mlijeko
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
Sastav po 100 g po maks. dnevnoj dozi/porciji (4,5 g)
L-glutamin 100 g 4,5 g
Sirovine

100 % L-glutamin

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Active Nutrition International (PowerBar Europe), Zielstattstraße 42, 81379, München, Njemačka, info@ani-eu.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Dymatize GLUTAMINE Micronized Unflavoured Powder

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder