Cosmoveda Bio Pippali Churna, 100 g
Prah od plodova dugog papra
€ 18,09
(€ 180,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- dodatak prehrani od Piper longum
- sa sekundarnim biljnim tvarima
- ljut okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Pippali (Piper longum) poznata je i kao dugi papar, a to je vitka, aromatična biljka penjačica s višegodišnjim drvenastim korijenjem, nasuprotnim listovima i crno-zelenkastim plodovima dužine 2,5 - 3,5 cm i debljine 5 mm. U ayurvedskoj se prehrani koriste njezini nezreli i zreli plodovi te korijen.
- Opskrbljuje ljutim okusom.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu podijeljenu u 2 porcije s toplom vodom, nakon obroka. Dnevna doza od 3,70 g biljnog praha sadrži 29,42 mg polifenola.
| Br. proiz. | XAY-COS-123257 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032108123257 |
| Br. proizvođača: | 123257-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Začini |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Začini |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Pluća i dišni sustav |
Sirovine
dugi papar (Pippali, Piper longum)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 3,7 g |
|---|---|
| dugi papar (Pippali, Piper longum) | 3,7 g |
| od toga polifenoli | 29,42 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|