Cosmoveda Bio kokosova mast, 300 g
Pulpa kokosovog oraha!
€ 6,54 € 6,89 -5%
(€ 21,80 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visok udio zasićenih masnih kiselina
- ovisno o temperaturi čvrsto, mekano ili tekuće
- iz biološkog uzgoja
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kokosovo ulje, orahovo ulje ili kokosova mast
Kokosovo ulje je biljno ulje bijele do bjelkasto-žute boje, koje je na sobnoj temperaturi čvrsto, a dobiva se iz pulpe kokosovog oraha. Ističe se vrlo visokim udjelom zasićenih masnih kiselina. Ovisno o temperaturi okoline, njegova konzistencija može biti čvrsta, mekana ili tekuća.
Napomene:
- Nakon otvaranja kokosova se mast može čuvati nekoliko mjeseci bez hlađenja.
- Zaštititi od izlaganja svjetlosti i toplini.
| Br. proiz. | XAY-COS-116181 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4032108116181 |
| Br. proizvođača: | 116181-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Ulje |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Ulja i masti |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 99,85 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 91,3 g |
| Ugljikohidrati | 0,01 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0,01 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
Coconut Oil[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio kokosova mast
2,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (100%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.