Classic Ayurveda Zlatni slanutak kurkuma-začini, bio, 100 g
Prženi slanutak s ukusnim preljevom
€ 4,09
(€ 40,90 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- začinjeni snack za grickanje
- visok udio proteina
- blaga voćna pikantnost
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Obožavate kurkumu i nikad vam je nije dosta? To volimo čuti, jer imamo potpuno novu interpretaciju s kurkumom - slanutak s kurkumom. Ne zvuči li ukusno? Zlatni slanutak brenda Classic Ayurveda ima voćno-začinjeni okus i ne smije nedostajati na stolu za vrijeme društvenih igara. Osim s kurkumom, slanutak je pržen i u narančinoj kori, đumbiru, crnom papru, listovima korijandera, kardamomu, kuminu, cimetu, paprici i chiliju.
- vegansko
- bez glutena
- bez dodanog šećera
- 100 % prirodni sastojci
- prema ajurvedskoj recepturi
| Br. proiz. | XAY-AN-10018 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032582020547 |
| Br. proizvođača: | 10018 |
| Marke: | Classic Ayurveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1394 / 333 kj / kcal |
| Masti | 8,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,3 g |
| Ugljikohidrati | 29 g |
| od toga Šećer | 2,8 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 30 g |
| | 21 g |
| Sol | 3,1 g |
Sirovine
89,5 % Slanutak[1], 3,3 % mešanica začimb s kurkumo (kora od narandže[1], Ginger[1], Kurkuma (Curcuma longa)[1], crni papar (Piper nigrum)[1], koriandrovi listi[1], kardamom (Elettaria cardamomum)[1], kim[1], Cimet[1], Paprika[1], Čili[1]), maslinovo ulje[1], Gummi Arabicum[2], Kamena sol
- iz kontroliranog organskog uzgoja
- Sredstvo za poliranje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Njemačka, www.amla.com |
|---|