BioKing Bio oljuštene sjemenke konoplje, 250 g
Željezo, magnezij i cink u izobilju
€ 11,29
(€ 45,16 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- regionalna superhrana
- s mineralima i omega-3 masnim kiselinama
- austrijske sjemenke konoplje
-
Bio certificirano
Opis
Tražite li domaću superhranu bogatu proteinima, mineralima i omega-3 masnim kiselinama? Vaša potraga je sada gotova, jer vam BioKing pruža sve to u vrhunskoj bio kvaliteti. Sjemenke konoplje, osim željeza i magnezija, sadrže i cink. Zbog nježnog orašastog okusa, sjemenke konoplje izvrsno pristaju u razne deserte, mueslije, salate i najrazličitija jela.
Preporuka za konzumaciju:
Samo 2 jušne žlice (25 g) dovoljne su da pokrijete preporučeni dnevni unos.
Napomena:
Može sadržavati tragove glutena, orašastih plodova, soje i sezama.
| Br. proiz. | XAY-PL-101833 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 9120043214187 |
| Br. proizvođača: | 101833 |
| Marke: | BioKing |
| Vrste proizvoda: | Sjeme |
| Svojstva : | Bio certificirano, Uz manje plastike |
| Može sadržavati tragove: | A - Gluten, F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2608 / 623 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,5 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 8,5 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline | 39 g |
| Ugljikohidrati | 2,5 g |
| od toga Šećer | 2,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 6 g |
| | 31 g |
| Sol | 0,05 g |
Sastav
Sirovine
100 % sjemenke konoplje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|