BioKing Bio hrskava klasična granola bez šećera, 375 g
Hrskave zobene pahuljice sa sjemenkama konoplje, ekspandiranim pirom i naribanim kokosom
€ 7,99
(€ 21,31 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- zaslađeno eritritolom
- 100 % okusa
- pažljiv ručni rad
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Hrskavi užitak, potpuno bez šećera, ali sa 100 % okusa. Zobene pahuljice, sjemenke konoplje, ekspandirani pir i naribani kokos nježno se peku uz pažljiv ručni rad u vlastitoj pekari. Ugodnu slatkoću granola dobiva dodavanjem eritritola, proizvedenog od biološkog kukuruza.
| Br. proiz. | XAY-PL-101731 |
|---|---|
| Sadržaj: | 375 g |
| EAN: | 9120043214323 |
| Br. proizvođača: | 101731 |
| Marke: | BioKing |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1432 / 342 kj / kcal |
| Masti | 15,4 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,5 g |
| Ugljikohidrati | 60 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 6,3 g |
| | 9 g |
| Sol | 0,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|