BIO PRIMO Bio vafli od leće, 90 g
Lagana alternativa kruhu
€ 1,59
(€ 17,67 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- bogato proteinima
- 100% organska leća iz Turske
- vegansko i bez glutena
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Primo bio vafli od leće idealan su proteinski međuobrok za dom i u pokretu. Odličnog su okusa sami po sebi ili ih možete obogatiti svojim omiljenim namazom! Leća dolazi iz 100% kontroliranog organskog uzgoja u Turskoj. Obogaćena je samo prstohvatom morske soli, veganska je i bez glutena.
Napomena: Proizvod čuvajte dobro zatvoren na suhom mjestu, zaštićenom od svjetlosti. To će pomoći da vafli dulje ostanu hrskavi.
| Br. proiz. | XPI-MM-BIOPRIMO-LINSW |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 g |
| EAN: | 2200266692126 |
| Br. proizvođača: | BIOPRIMO LINSW |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Snack |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
99,5 % Leća[1], morska sol
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1470 / 351 kj / kcal |
| Masti | 0,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 60 g |
| od toga Šećer | 3,7 g |
| | 25 g |
| Sol | 0,51 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Stengel GmbH & Co. KG, Hauptstr. 17-19 - Gebäude 6317, 55120, Mainz, Njemačka, www.stengel-marketing.de/index.php |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Bio vafli od leće
10 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,7 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 12 | (85%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (7%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (7%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
14 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 10 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.