Beurer Shiatsu masažna blazina MG 149
Masaža gdje god se nalazili
€ 58,49
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- funkcija svjetla i topline
- rotacija ulijevo i udesno
- mrežni rad
Opis
Shiatsu masažni jastuk MG 19 tvrtke Beurer je masažni uređaj na struju za leđa, lumbalne kralješke ili noge. Četiri masažne glave rotiraju se u parovima kako bi vam pružile savršeno iskustvo masaže. Dodatno možete sami odlučiti hoće li masažne glave napeta područja masirati rotirajući se ulijevo ili udesno.
Masažni jastuk ima automatsko isključivanje koje ga gasi nakon 20 minuta rada kako bi se spriječila pretjerana stimulacija mišića, što bi moglo dovesti do napetosti umjesto opuštanja.
Funkcija svjetla i topline prodire u vaš mišić i oslobađa napetosti. Dodatno je na uređaj pričvršćena fiksna kopča, tako da ga u tren oka možete postaviti bilo gdje.
Informacije na prvi pogled:
| Dimenzije proizvoda (D x Š x V) | 33 x 20 x 11,5 cm |
| Način rada (napajanje iz mreže/baterije/akumulator) | mrežni rad |
| Ulazna snaga | 100-240 V |
| Izlazna snaga | 12 V |
| Automatsko isključivanje | Da |
| Kopča za pričvršćivanje | Da |
| Glave za masažu | 4 |
| Opseg isporuke | 1x Shiatsu masažni jastuk 1x napajanje |
| Br. proiz. | XOF-MUE-643.03 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 Kom. |
| EAN: | 4211125643034 |
| Br. proizvođača: | 643.03 |
| Marke: | Beurer |
| Vrste proizvoda: | Pribor za masažu |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | Beurer GmbH, Söflinger Strasse 218, 89077, Ulm, Njemačka, www.beurer.com/web/de |
|---|