Bake Affair Čokoladni keksi od tamnog prhkog tijesta, 332 g
Smjesa za pečenje za sve ljubitelje čokolade
€ 5,69
(€ 17,14 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- jednostavna priprema
- potreban samo 1 dodatni sastojak
- fini okus kakaa
Slični proizvodi
Opis
Smjesa za pečenje čokoladnih keksa brenda Bake Affair svim ljubiteljima čokolade donosi čisti užitak izravno u njihovu vlastitu slastičarsku radionicu. Uz mješavinu za tamno prhko tijesto božanstveni čokoladni keksi uspijevaju u tren oka – savršeno za božićno vrijeme ili svaku prigodu u kojoj je poželjno malo slatko iskušenje.
Mješavina sadrži samo kvalitetne sastojke, tako da keksi dobivaju fin i intenzivan okus kakaa te idealnu hrskavost. Bilo da se u njima uživa samo tako, da se pospu šećerom u prahu ili kreativno ukrase – ovi čokoladni keksi mame osmijeh na licu i čine svaki tanjur s keksima još ljepšim te predstavljaju odličan užitak za male i velike.
Upute za pečenje:
- Smjesu za pečenje stavite u veliku zdjelu ili u Thermomix.
- 165 g hladnog maslaca narežite na male komadiće te zajedno s 1 žlicom vode dodajte smjesi za pečenje.
- Tijesto sada mijesite rukom, kuhinjskim robotom ili u Thermomixu 2 - 3 minute.
- Tijesto zamotajte u prozirnu foliju i stavite u hladnjak na oko 60 minuta (ili preko noći).
- Radnu površinu malo pobrašnite i od tijesta izrežite kekse debljine oko 5 mm.
- Kekse zatim stavite na lim za pečenje obložen papirom za pečenje te pecite u prethodno zagrijanoj pećnici na 170 °C gornji/donji grijač 10 - 15 minuta dok ne dobiju blagu smeđu boju.
| Br. proiz. | XPI-BAF-1133 |
|---|---|
| Sadržaj: | 332 g |
| EAN: | 9120101516345 |
| Br. proizvođača: | 1133 |
| Marke: | Bake Affair |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Smjesa za pečenje |
| Svojstva : | Bez GMO, BEZ palminog ulja, Bez konzervansa, Bez umjetnih boja, Bez umjetnih aroma |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
Pšenično brašno, Staubzucker, 6 % kakao u prahu, cijelo jaje u prahu
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1528 / 365 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 71 g |
| od toga Šećer | 25 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 4,2 g |
| | 12 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Bake Affair GmbH, Hauptstraße 5, 3373 , Kemmelbach, Austrija, www.bakeaffair.at |
|---|