Ölmühle Solling Naturland Fair Bio - Prirodno crveno palmino ulje, 250 ml
Obogaćuje jela i to ne samo azijska
€ 7,89
(€ 31,56 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- snažnog mirisa i okusa
- održivo i Fare Trade
- vegansko
Opis
Ovo palmino ulje dobiva se u Gani i pod Fare Trade uvjetima. Izrađuje se jednostavnim proizvodnim postupkom koji zahtijeva puno ručnog rada. Sadrži vitamine A i E, a posebno obogaćuje azijska i afrička jela. Ulje je otporno na toplinu i stoga se može koristiti za pečenje, kuhanje na pari ili duboko prženje. Također je idealno za ukusne namaze.
| Br. proiz. | XPI-OES-12221 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 4031192122214 |
| Br. proizvođača: | 12221 |
| Marke: | Ölmühle Solling |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 100 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 49,6 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 38,6 g |
| od toga višestruko nezasićene masne kiseline[1] | 11,6 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
- (Omega-3 i Omega-6 masne kiseline)
Sirovine
palmino ulje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Ölmühle Solling GmbH, Höxtersche Straße 1, 37691, offzen, Njemačka, www.oelmuehle-solling.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Ölmühle Solling Naturland Fair Bio - Prirodno crveno palmino ulje
2,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (100%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.