Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade, 400 g
Smeđi kandis šećer od jaggeryja
€ 5,69
(€ 14,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- okus karamele
- savršeno za jake čajeve
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Ayurvedski smeđi čajni kandis tvrtke Cosmoveda proizvodi se prema drevnoj tradiciji uz puno stručnosti od jaggeryja.
- Zbog svog toplog, karamelastog okusa, posebno dobro pristaje uz intenzivne čajeve poput našeg Chaija, biljnih čajeva i biljnih pripravaka.
| Br. proiz. | XAY-COS-160740-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4032108160740 |
| Br. proizvođača: | 160740-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Svojstva : | Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Šećer i zaslađivači |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Sirovine
kandis šećer braun[1]
- iz pravedne trgovine (Fair Trade)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1658 / 396 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 99 g |
| od toga Šećer | 99 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Smeđi ayurvedski čajni kandis Fair Trade
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.