Cosmoveda Bio kokosovo brašno, 400 g
Visokokvalitetno brašno od sušene pulpe kokosovog oraha
€ 5,49
(€ 13,73 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za kuhanje i pečenje
- prirodno bez glutena
- alternativa brašnima koja sadrže gluten
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Tko ne poznaje taj ukusan i intenzivan miris svježeg kokosa?
- Kokosovo brašno dobiva se od sušene pulpe kokosovih oraha. Prirodno ne sadrži gluten te nudi alternativu vrstama brašna koje sadrže gluten.
Preporuka za primjenu:
Zbog svog se ukusnog okusa kokosa rado koristi za kuhanje i pečenje, no i deserti te izdašna jela poput juha, variva, curryja i složenaca dobivaju na teksturi i dobivaju egzotičnu notu uz dodatak kokosovog brašna.
| Br. proiz. | XAY-COS-123332-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4032108123332 |
| Br. proizvođača: | 123332-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Brašno |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice, Brašno |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1612 / 385 kj / kcal |
| Masti | 17,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 16,9 g |
| Ugljikohidrati | 18,1 g |
| od toga Šećer | 18,1 g |
| | 19 g |
| Sol | 0,1 g |
Sirovine
kokosovo brašno[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|