BIO PRIMO Organska energetska kuglica s bananom i kikirikijem, 30 g
Savršen međuobrok
€ 1,09
(€ 36,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- veganski
- bez glutena
- idealno za van
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Mali, ali ukusan međuobrok - energetska kuglica Bio Primo od banane i kikirikija vaša je veganska i bezglutenska poslastica kada želite nešto osim čokolade, čipsa itd. Također je idealna za ponijeti u pokretu.
| Br. proiz. | XPI-MM-CM107 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 2200275629328 |
| Br. proizvođača: | CM107 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | F - Soja, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama, O - Sumporni oksid i sulfiti |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
Date paste, 23 % Pasta od kikirikija (100 % Kikiriki), zob bez glutena, 2 % Banana powder, 0,5 % prirodna aroma banane
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1553 / 371 kj / kcal |
| Masti | 11 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 3,8 g |
| Ugljikohidrati | 55 g |
| od toga Šećer | 33 g |
| | 8,9 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Wildbran, Lda, Av. Casal da Serra 23, 2625-085 , Póvoa de Santa Iria, Portugal, www.wildbran.pt |
|---|