Feelfood BIO Instant Lunch - Yellow Thai Curry, 85 g
Uživajte u svijetu tajlandske kuhinje u pokretu
€ 4,59
(€ 54,00 / kg, uključ. 25% PDV
-
Feelfood
BIO Instant Lunch - Red Lentil Dal
Jednostavan ručak
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Yellow Thai Curry
Uživajte u svijetu tajlandske kuhinje u pokretu
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Pasta Bolo
Bolognese umak - veganski, organski i instant
€ 4,59(€ 54,00 / kg) -
Feelfood
BIO Instant Lunch - Chili Sin Carne
Najbolji odabir sastojaka za najbolji okus
€ 4,59(€ 54,00 / kg)
Značajke i prednosti
- ukusni komadići suncokretovog proteina
- kremasto kokosovo mlijeko
- sa svježinom limunske trave
-
Vegansko
Slični proizvodi
Opis
Vegansko, organsko i s raznolikim aromama zbog kojih će vaši okusni pupoljci zaplesati. Od sada se možete upustiti u svijet tajlandske kuhinje, a da pritom ne napravite ni korak izvan kuće.
Jeste li ikada probali 'piletinu' od suncokreta koja ima tako autentičan okus da morate dvaput pogledati kako biste povjerovali da je na biljnoj bazi? Ako niste, sada je pravo vrijeme!
Također, odabrali smo najkvalitetnije začine poput limunske trave, kokosa i sličnog, kako bismo vam na tanjur dočarali najautentičniji okus.
| Br. proiz. | XAC-BGM-Yellow_Thai_Curry_85 |
|---|---|
| Sadržaj: | 85 g |
| EAN: | 4262407680155 |
| Br. proizvođača: | 1_Yellow_Thai_Curry_90 |
| Marke: | Feelfood |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
46,7 % Tjestenina[1], 15,5 % Coconut Milk Powder[1], 13,3 % Suncokretovi proteini[1], krumpirov škrob[1], Kamena sol[1], češnjak[1], tostirani luk[1], Umak od soje[1], Kurkuma (Curcuma longa)[1], Ginger[1], Celer[1], Korijander[1], galangal[1], suncokretovo ulje[1], limunska trava[1], Cimet[1], Basil[1], Čili[1], ljupčac[1], limunska kiselina (E330), Papar[1], ulje limuna[1], kokosovo brašno[1], sušeni luk[1], Carrot powder[1], granulat mrkve[1], Sol
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1520 / 363 kj / kcal |
| Masti | 9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,2 g |
| Ugljikohidrati | 53 g |
| od toga Šećer | 9,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 13 g |
| | 11 g |
| Sol | 3 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Plant Based Power GmbH, Hohenstaufenring 16, 50674, Köln, Njemačka, hallo@feel-food.com |
|---|